




Zwarte lingerieset OP=OP
15.00
Dit zwarte setje van Chilirose is afwerkt met strass steentje en satijnen strikjes en bestaat uit een bh, jarretelgordel en string.
- Beschrijving
- Extra informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Door de zachte materialen van dit prachtig uitgevoerde lingeriesetje van Chilirose komen je vrouwelijke vormen volledig tot hun recht. Je voelt je vrouwelijk en zelfverzekerd, klaar voor een leuke avond samen! De zwarte bh, de jarretelgordel en de string zijn gemaakt van hoogwaardig kant. De bh en de jarretelgordel zijn afgewerkt met een mooi strass steentje en satijnen strikjes. De straps van de jarretelgordel en de bh bandjes zijn in hoogte verstelbaar voor een perfecte pasvorm.
Gemaakt van 90% polyamide en 10% Elasthaan.
Leverbaar zolang de voorraad strekt. Uitverkoopartikelen kunnen niet geruild of geretourneerd worden.
Chilirose is een van de meest bekende fabrikanten van sensuele lingerie, sexy partywear en verleidelijk ondergoed voor dames. Naast een grote collectie spannende stijlen, verrassende kleuren en designs staat Chilirose vooral bekend om de hoge kwaliteit en de lange levensduur. LiveBetter is er trots op dat zij haar collectie met dit geweldige merk heeft mogen uitbreiden. Alle kleding is verpakt in een glossy giftbox. Erg leuk om te geven, nog leuker om te krijgen!
Extra informatie
Gewicht | 140 g |
---|---|
Maat | |
Kleur | Zwart |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.